Kadra

W szkole zatrudnionych jest 25 osób, tj. 21 nauczycieli oraz 5 osób obsługi.
Dyrektorem szkoły od 1 września 1997 roku jest mgr Ryszard Konieczny, który prowadzi także klasę akordeonu.

Ryszard Konieczny

Dyrektor Szkoły

AKORDEON

Sławomir WILK

Wicedyrektor

AKORDEON

Beata Drabik – Sowa

teoria, chór

Ewa Religa

Teoria

Ewa Czarnecka

fortepian

Grażyna Zajączkowska

fortepian

Agnieszka Paluch

fortepian

Jakub Międlar

fortepian

Jacek Pacześniak

fortepian

Elżbieta Trojak

skrzypce

Julia Surmacz

skrzypce

Agnieszka Kucab–Weryk

Wiolonczela

Wiesław Mazurek

gitara

Robert Polański

gitara

Magdalena Siwa – Kujawa

flet

Karol Rosół

orkiestra, sakshorny

Wiesław Wojtas

saksofon

Michał Bemben

klarnet

Maciej Wąsacz

trąbka

Tadeusz Kościk

Puzon

Grzegorz Haśko

Perkusja, cymbały

,

W poprzednich latach zajęcia prowadzili także:

Adamczyk  Beata
Antonik Jolanta
Balawender Adam
Barczewska Magdalena
Bemben Jagoda                                               
Bernacki Adam
Bochenek Jan
Boguszewski Bogusław
Borcz Krystyna
Borowik Anna
Chlebuś Anna
Chodań Adam
Choma-Sokołowska Małgorzata
Chorzempa Teresa
Chowaniec Bronisław
Chruściel Józef
Czerwonka Józef
Danielkiewicz Roman
Dawidowicz Tadeusz
Domagała Leonard
Domagała Piotr
Dulemba Maria
Dziuk Zbigniew
Dzień Małgorzata
Dżochowski Radosław
Fryc Marta
Fudała Janusz
Gajewski Piotr
Gerula Edward
Goj Jan
Hanusz Aleksandra
Hetper Barbara
Janosz Wanda
Jamroży Zbigniew
Jaworski Stanisław
Kłak Bogusław
Kłak Małgorzata
Koba Marian
Kochmański Michał
Komorowska Teresa
Konecki Konrad
Kosicki Rafał
Koszałkowski Leszek
Kowal Janina
Kruk Jan
Kucab Andrzej
Kucab Bożena
Kucaba Maria
Kurowska Ewa
Kus Maria
Kuźma Magdalena
Kuźniar Renata
Leś Gabriela
Lewkowicz Henryk
Lipińska Jadwiga
Madejewska Barbara
Madera Janina
Majcher  Paulina
Marek Józef
Machała Dorota
Mirowicz Borys Marian
Mróz Michał
Mścisz Sławomir
Niedochodowicz Emil
Niemiec Przemysław
Nowotarski Witold
Nowicki Adam
Olchawa Andrzej
Ostrowska Małgorzata
Pacion Wiesława
Pawłowska Marta
Pelc Marian
Pich Jolanta
Piekarz Zenon
Pisula Maria
Prucharski Janusz
Przybycień Jadwiga
Rak Ewa
Rosół Władysław
Rybka Grażyna
Ryszkowska Monika
Seńków Bogusław
Skrzyński Henryk
Słysz Tomasz
Smyka Michał
Solarz Magdalena
Sowiżrał Marta
Stącel Dariusz
Stącel Henryk
Stepkiewicz Teresa
Surma-Dzioba Edyta
Szajnar Jan
Szajner Jan
Szostak Stanisław
Szozda-Gubernat Alicja
Siuśta Adam
Tadla Zofia
Tokarz Beata
Walicka  Agnieszka
Wilczyński Piotr
Wilk Anna
Winiarz Bronisława
Witkowski Mieczysław
Wojtas Wojciech
Wójcik Antoni
Zaremba Maria
Zięba Izabela
Żelazny Andrzej